Contact

Contact2019-01-15T19:54:28+00:00

Rap Op Stap

011 23 24 95
info@rapopstap.be

Themavakanties en reispakketten

011 24 24 95
vakanties@horizontvzw.be

 

 

Onze Rap Op Stap kantoren

Bilzen

Sociaal Huis, Hospitaalstraat 15, Bilzen

Elke maandag van 9u00 tot 12u00 en van 13u00 tot 16u00

bilzen@rapopstap.be

Sint Truiden

Sociaal Huis, Clement Cartuyvelsstraat 12, Sint Truiden

Elke dinsdag van 13u00 tot 18u30

sinttruiden@rapopstap.be

Hasselt

Welzijnscampus, A.Rodenbachstraat 29/6, Hasselt

Elke woensdag van 9u00 tot 12u00 en van 13u00 tot 16u00
Elke eerste woensdag van de maand van 9u00 tot 12u00 en van 13u00 tot 18u30

hasselt@rapopstap.be

Maasland

Projectencentrum, Oude Baan 207, Maasmechelen

Elke woensdag van 9u00 tot 12u00

Sociaal Huis, Binnenhof 2, Maasmechelen

Elke woensdag van 13u00 tot 16u00

maasland@rapopstap.be

Genk

Ontmoetingscentrum de Sfeer, Grotestraat 32, Genk

Alle oneven donderdagen van 9u00 tot 12u00 en van 13u00 tot 16u00

Campus O3, Jaarbeurslaan, Genk 19, Genk

Alle even donderdagen van 9u00 tot 12u00 en van 13u00 tot 16u00

genk@rapopstap.be

Beringen

OCMW, Burgemeester Heymansplein 14, Beringen

Elke 4de donderdag van de maand van 9u00 tot 12u00 en van 14u00 tot 17u00

beringen@rapopstap.be

Lommel

Toeristische dienst, Dorp 14, Lommel

9u00 tot 12u00 en van 13u00 tot 16u00

lommel@rapopstap.be