Rap Op Stap Limburg

Telefoon

011 23 24 95

Email

info@rapopstap.be

Themavakanties en Reispakketten

Telefoon

011 24 24 95

Email

vakanties@horizontvzw.be

Beringen

Openingsuren

Het Rap Op Stap kantoor van Beringen is gesloten wegens de Corona maatregelen.

Mogelijkheid tot videogesprek elke donderdag tussen 9u en 17u

Adres

OCMW, Burgemeester Heymansplein 14, Beringen

Email

beringen@rapopstap.be

Bilzen

Openingsuren

Het Rap Op Stap kantoor van Bilzen is gesloten wegens de Corona maatregelen.

Mogelijkheid tot videogesprek elke maandag tussen 9u en 16u

Adres

Sociaal Huis, Hospitaalstraat 15, Bilzen

Email

bilzen@rapopstap.be

Dilsen-Stokkem

Openingsuren

Het Rap Op Stap kantoor van Dilsen-Stokkem is gesloten wegens de Corona maatregelen.

Mogelijkheid tot videogesprek elke eerste vrijdag van de maand tussen 9u en 16u

Adres

Sociaal Huis, Arnold Sauwenlaan 80, Dilsen-Stokkem

Email

maasland@rapopstap.be

Genk

Openingsuren

Het Rap Op Stap kantoor van Genk is gesloten wegens de Corona maatregelen.

Mogelijkheid tot videogesprek elke donderdag tussen 9u en 16u

Adres

Campus O3, Jaarbeurslaan, Genk 19, Genk

Email

genk@rapopstap.be

Hasselt

Openingsuren

Het Rap Op Stap kantoor van Hasselt is gesloten wegens de Corona maatregelen.

Mogelijkheid tot videogesprek alle woensdagen tussen 9u en 16u

Adres

Welzijnscampus, A.Rodenbachstraat 29/6, Hasselt

Email

hasselt@rapopstap.be

Lanaken

Openingsuren

Het Rap Op Stap kantoor van Lanaken is gesloten wegens de Corona maatregelen.

Mogelijkheid tot videogesprek alle even woensdagen tussen 13u en 16u

Adres

Gemeentehuis, Jan Rosierlaan 1, Lanaken

Email

maasland@rapopstap.be

Lommel

Openingsuren

Het Rap Op Stap kantoor van Lommel is gesloten wegens de Corona maatregelen.

Mogelijkheid tot videogesprek elke vrijdag tussen 9u en 16u

Adres

Toeristische dienst, Dorp 14, Lommel

Email

lommel@rapopstap.be

Maasmechelen

Openingsuren

Het Rap Op Stap kantoor van Maasland is gesloten wegens de Corona maatregelen.

Mogelijkheid tot videogesprek alle woensdagen tussen 9u en 12u

Adres

Sociaal Huis, Binnenhof 2, Maasmechelen

Email

maasland@rapopstap.be

Riemst

openingsuren

Het Rap Op Stap kantoor van Riemst is gesloten wegens de Corona maatregelen.

Mogelijkheid tot videogesprek elke eerste donderdag van de maand tussen 9u en 16u

adres

OCMW, Paenhuisstraat 15, Riemst

email

riemst@rapopstap.be

Sint-Truiden

openingsuren

Het Rap Op Stap kantoor van Sint-Truiden is gesloten wegens de Corona maatregelen.

Mogelijkheid tot videogesprek alle dinsdagen tussen 9u en 16u

adres

Sociaal Huis, Clement Cartuyvelsstraat 12, Sint Truiden

email

sinttruiden@rapopstap.be

Tessenderlo

openingsuren

Het Rap Op Stap kantoor van Tessenderlo is gesloten wegens de Corona maatregelen.

Mogelijkheid tot videogesprek alle even maandagen tussen 9u en 16u

adres

Cultuurhuis Het Loo, Vismarkt z/n, Tessenderlo

email

tessenderlo@rapopstap.be

Schuiven naar boven